Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

HERO HOTEL

25.5.2020 15:50 – Hotely pomáhají hrdinům. Vy můžete pomoci hotelům.

Vážení partneři,

rádi bychom Vám představili celonárodní projekt s názvem Hero Hotel, o kterém jste možná slyšeli z médií. Určitě se kromě níže zmíněného podívejte i na jejich sociální sítě Facebook a Instagram.

Nejdůležitější fakta: 
Cestovatelský portál Amazing Places podporuje již několik let cestování po Česku a Slovensku a spustil společně s vývojovou firmu Mevris projekt Hero Hotel

Jak se můžete Vy, resp. hotely a další ubytovací zařízení, zapojit do projektu Hero Hotel? 

  • Poskytnout ubytovací kapacity záchranným složkám, jako místo pro karanténu v době krize. Tato původní myšlenka projektu je naštěstí díky lepší situaci ohledně koronaviru na ústupu.
  • Darovat pobyty (v tuto chvíli pracujeme se 6 nebo 12 pobyty po dobu 12 měsíců, tj. 1 pobyt pro 2 osoby na 2 noci měsíčně/jednou za dva měsíce v akci VÍKEND ZDARMA pro zdravotnický personál jako poděkování a nabídku odpočinku po skončení krize. 
  • Zaregistrováním a vytvořením vlastního profilu Vás hosté mohou podpořit na přímo skrze stránky Hero Hotel s tím, že si u Vás koupí pobyt. Bez provize či poplatků. Jedná se tak o doplňkovou formu přímých rezervací.

Co získáte zapojením do projektu Hero Hotel? 
Kromě hřejivého pocitu z dobrého skutku získáte řadu výhod. Hero Hotel je založen na vytváření pozitivního obrazu a především PR hotelů. Díky tomu, že sami pomáháte a díky tomu, že budete vidět na Hero Hotel - web, sociální sítě, média, atd. získáváte konkurenční výhodu. Lze předpokládat, že lidé se budou rozhodovat nejen podle toho, kam chtějí jet a ceny, ale také i podle toho, jak se stavěly hotely k současné krizi.

Celý projekt je 100% neziskový. Vás to bude maximálně stát náklady spojené s ubytováním pro zdravotníky zdarma (projekt Vám ale nebude brát volné kapacity v hlavní sezóně, určení termínů pro volné víkendu je zcela na Vás) a odměnou za to Vám bude promo po dobu Vašich nabídnutých termínů. 

Zde se můžete podívat, kdo už se do projektu zapojil: https://be.herohotel.cz/

K projektu Hero Hotel je také založený transparentní účet. Z výtěžku budou nakoupeny pobyty pro zdravotníky a záchranáře přímo u zapojených hotelů, případně výtěžek bude rozdělen rovným dílem mezi všechny zapojené.

Věříme, že zapojení se do projektu pro Vás bude dlouhodobě přínosné a že se díky uvedeným výhodám dostanete do většího povědomí, což Vám může v budoucnu přinést řadu nových zákazníků. Kdybyste se chtěli také zapojit, stačí se zaregistrovat ZDE: https://app.better-hotel.com/account/cs/sign/up-zachranhotel

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit na realizátory projektu přes email be@herohotel.cz nebo telefonicky na +420 608 531 336.
Informace k projektu najdete i zde.