Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Kampaň Léto Jižní Čechy

25.5.2020 16:51 – Připravujeme kampaň na podporu příjezdů do ubytovacích zařízeních.

Turistická oblast Budějovicko ve spolupráci s Jihočeskou centrálou cestovního ruchu připravují kampaň Léto v Jižních Čechách.

Aktivita je rozdělena na 2 etapy. Programová část a Finanční část.

📣V pondělí, 25.května spouštíme nový web leto.jiznicechy.cz

🔸Zde se dozvíte informace nejen o schválené dotaci pro vaši dovolenou v jižních Čechách, ale také tipy jak slevu využít a kde se ubytovat (momentálně máme k dispozici slevy na vstupné, které je možné na ubytování nabízet od 1.6. - tj. programová část).

🔸Poslední detaily poskytované dotace budou ještě schváleny Radou jihočeského kraje, ale již nyní můžeme garantovat 30% slevu na ubytování na osobu a noc až do výše 300 Kč. Celkem bylo schváleno 39,5 milionu, které k vám poputují formou slev poskytnutých na ubytování. Z toho 9,5 milionu bude použito na vstupné do vybraných subjektů cestovního ruchu. Slevy budou k dispozici od půlky června. Momentálně se řeší možnosti zapojení jednotlivých ubytovatelů. Aktivita je určena zejména pro ubytovatele, kteří mají ubytovací činnost jako hlavní náplň podnikání. Od pondělí 25.5. pracujeme na informačních letácích a instruktážních videích, jak postupovat. Co nejdříve tyto informace zveřejníme a budeme vás kontaktovat.

🔸Na webovém portálu www.leto.jiznicechy.cz budeme průběžně aktualizovat podrobnější informace týkající se tohoto opatření.

🔸Pokud byste rádi zapojili váš hotel nebo jiný turistický cíl do této kampaně, tak se neváhejte s námi spojit.