Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Vzdělávání v destinaci

1.6.2017 12:47 – V rámci destinace Českobudějovicko-Hlubocko připravujeme pro všechny subjekty v rámci tohoto území vzdělávání, které by mohlo být inspirativní a zlepšovat kvalitu naší turistické oblasti.

Na webu www.cb-hl.cz v sekci vzdělávání si můžete vybrat událost, která by Vás zajímala. Pomocí formuláře se přihlásit a těšit se na setkání nejen s člověkem, který kurz povede, ale i s dalšími kolegy z oblasti cestovního ruchu v naší destinaci.

Vzdělávání je hrazeno z rozpočtu destinace Českobudějovicko-Hlubocko, kdy je cílem zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb. Navazujeme na proběhnutý TravelCon, který tento trend odstartoval a věříme, že se nám povede pravidelně touto akcí začínat turistickou sezónu. V návaznosti na TravelCon jsme se sešli se zástupci společnosti McCann, abychom probrali strategii a další směrování oblasti. 

Prozatím máme přirpavené tyto vzdělávací programy:

- InstaTrip s MatesCho
- Instagram a Influence marketing
- Workshop: marketing 4.0 s Petrem Šmídem
- Pitching aneb prezentační dovednosti
- Workshop wit Joel
- Týmy 2.0 s Danielem Francem
- Práce s prioritami pod vedením Petra Máry
- Obchodní a prodejní dovednosti
- Leadership v praxi v podání šéfky českého Google
- World Travel Market London 2017
- ITB Berlin

Pro registraci na nějaký z kurzů klikněte sem.

Nenašli jste zde, co by Vás zajímalo? Neváhejte nás kontaktovat a můžeme se domluvit na organizaci potřebného vzdělávání. Momentálně jednáme s AHR o kurzu na téma nastavování cen nebo s PragueTourism o školení průvodců.