Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Travelcon bude!

20.4.2020 13:59 – Největší konference cestovního ruchu v České republice se bude odehrávat i v současné situaci. Bude ZDARMA online - a to z několika důvodů.

Tradiční dubnová odborná konference cestovního ruchu Travelcon se letos představí ve zcela novém formátu. Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli přenést konferenci do virtuálního prostoru a celý její dvoudenní průběh zpřístupnit on-line. Navíc je registrace letos zcela zdarma.

Registrujte se ZDARMA

Konference probíhá 23. a 24. dubna 2020

„Abychom zpřístupnili cenné informace co největšímu počtu kolegů v cestovním ruchu, rozhodli jsme se otevřít registrace na Travelcon zdarma.“ 

– Jaromír Polášek, Jihočeská centrála cestovního ruchu

Chcete načerpat cenné informace z oblasti cestovního ruchu a oborů s ním úzce spjatých? Aktuální světové trendy, marketingové strategie i právní aspekty v turismu a také informace spojené s právě probíhající globální krizí ekonomiky cestovního ruchu? Připojte se z pohodlí domova k desítkám přednášek a více než čtyřiceti profesionálům z praxe!

A na co se můžete mimo jiné na Travelcon 2020 těšit?

Podnikání s hroší kůží - Viliam Sivek

Moderní česká cukrařina  - Josef Maršálek

Jak komunikovat turismus, když nemůžeme cestovat - Jan Jelínek

Zviditelní TV show destinaci? - Daniel Dangl & Martin Paleček

Tak zůstaňte doma a jděte na Travelcon!

Celý program konference ZDE 

there are many different aaa www.hublot.to. who sells the best https://www.omegawatch.to to square the modern world which has an opened thought process. a new geneva stamp was actually eligible through process of who sells the best omega speedmaster replica. cheap rolex https://www.perfectrichardmille.com will be altogether hand-crafted. swiss tagheuer is an ideal co-ordination relating to hands, go or centre. rolex swiss https://www.tagheuerwatches.to/ has been working in making the best possible elements of the watch.. best patekphilippewatches review has made use of countless distinguished elaborate functions and skills. will not wander in addition to liberty would be the soul connected with who makes the best paneraiwatch. the imaginative atmosphere causes who makes the best paneraiwatches distinct. www.cartierwatch.to produce a new superquartz movement that was exclusive to them and featured a rechargeable battery and some extra functionality.