Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Profesní web destinace Českobudějovicko-Hlubocko

1.6.2017 13:23 – Destinace Českobudějovicko-Hlubocko komunikuje s návštěvníkem skrz web jiznicechy.cz. V rámci destinace je ke komunikaci se subjekty cestovního ruchu určen web cb-hl.cz.

Při setkání subjektů cestního ruchu jsme představovali nově spuštěný web www.cb-hl.cz, na který navazuje pravidelný newsletter o aktualitách v destinaci.

Od té doby jsme přidali nová data, vytvořili formulář s nabídkou k přihlašování na vzdělávání, propojili web se statistikami a připravili prostor pro sledování cílů a rozvoje destinace (bude dokončeno v rámci jednání výkonného výboru v červnu, kdy se stanoví cíle pro následující období).

Kalendář

Důležitou částí je sekce kalendář, kdy se ručně přidala část akcí, abychom mohli web otestovat. Momentálně se snažíme propojit web s důležitými zdroji dat - což jsou pro nás web inBudejovice.cz a Hluboka.cz. Z těchto serverů přichází nejvíce podkladů. Další lokality je možné přidávat manuálně.

Tento kalendář si bude možné vytisknout a uvidíte, kdy se konají jaké akce, v jakých termínech je volno, nebo naopak probíhají akce souběžně. Tuto část bychom rádi v rámci této sezóny otestovali, aby byla plně funkční pro plánování dalších turistických období a vedla k dlouhodobému rozvoji.

O spuštění vás budeme informovat a budeme rádi o zpětnou vazbu, která posune funkčnost na úroveň, která je uživatelsky potřebná.