Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Kampaň Léto v jižních Čechách

8.6.2020 19:49 – Druhá fáze kampaně Léto v jižních Čechách - slevové vouchery v maximální hodnotě 300 Kč/osoba/noc. (aktualizace 30.6.)

Od 1. 6. 2020 mají všichni návštěvníci Jihočeského kraje možnost získat slevové poukazy na atraktivity! Přehled atraktivit najdete ZDE a přehled do projektu zapojených ubytovacích zařízení, kde Vám při pobytu na 2 a více nocí slevové poukazy vydají, najdete ZDE.

Od 15. 6. 2020 bude možné získat slevové vouchery na nově rezervované ubytování, které budou uplatnitelné výhradně u zapojených ubytovatelů. Sledujte naše stránky, kde budeme aktualizovat informace jak a kdy vouchery získat a kde je uplatnit - objeví se na webu leto.jiznicechy.cz

Podmínky pro získání slevy na ubytování
K získání slevy je nutné, aby si klient nechal na portálu leto.jiznicechy.cz vystavit slevový voucher.
Vouchery se budou vydávat od 15. 6. Voucher lze uplatnit pouze jedno.

Slevu lze uplatnit pouze v ubytovacích zařízeních uvedených na portálu leto.jiznicechy.cz. Seznam ubytovacích zařízení by měl být zveřejněn k 15. 6., tento seznam se může průběžně aktualizovat.
Momentálně zobrazujeme volné kapacity, které mohou poskytnou zvýhodněné vstupné na turistické atrakce.

- Sleva je určena pro rodiny.
- Slevu je možné čerpat na pobyt od 3 do 7 nocí (pobyt může být samozřejmě delší, ale již bez slevy).
- Sleva činí 30 % z původní ceny, maximálně však 300 Kč/osoba/noc.
- Sleva se vztahuje pouze na ubytování, nikoliv i na stravu a další doplňkové služby.

Na rezervace provedené před 15. 6. jinou cestou než dle pokynů portálu leto.jiznicechy.cz se sleva nevztahuje.

Finanční motivace pro zvolení jižních Čech jako místa pro rodinnou dovolenou formou slevy na ubytování ve vybraných ubytovacích zařízeních na území Jihočeského kraje je zaměřena na přímé ovlivnění výběru místa pro dovolenou na 3 – 7 nocí (prodloužený víkend - týdenní turnus), jako 30 % sleva na ubytování, maximálně však do výše 300 Kč na osobu a noc.

Cílem je udržení zaměstnanosti v oblasti cestovního ruchu a podpořit tak segment cestovního ruchu formou podpory spotřeby v regionu.

Základní parametry:
Cíl kampaně
min. 100 000 nových přenocování
Způsob podpory:
30 % ceny ubytování/noc, max. 300 Kč/osoba/noc po dobu min. 3 a max. 7 nocí
Cílové skupiny:
Rodiny, které přenocují na území Jihočeského kraje. Rodinou se rozumí: min. 2 osoby, přičemž alespoň jedna musí být starší 18 let, max. 6 osob ve skupině
Ubytovací kapacity:
Hromadná ubytovací zařízení (HUZ) dle definice ČSÚ s celoročním provozem bez limitu minimálního počtu pokojů/lůžek (přehled HUZ).
Termín spuštění:
15. červen 2020

(celkový souhrn k náhledu zde)

Kroky realizace - návštěvník
Hostem čerpajícím slevu je rodina, tvořená minimálně 2 osobami, z nichž minimálně jedna je dospělá, maximálně však 6 osobami.

Krok č. 1: Potenciální host se zaregistruje na webovém portálu leto.jiznicechy.cz. Na základě registrace zažádá o vygenerování unikátního kódu - voucheru na jméno (pro všechny členy rodiny/skupiny). Každý potenciální host má nárok na vygenerování pouze jednoho voucheru, tzn. není možné, aby se voucher vygeneroval pro hosta ani další členy skupiny znovu. Vygenerování voucheru je podmíněno schválením podmínek včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů. Vygenerovaný voucher bude systémem okamžitě zaslán na email hosta (zastupující rodinu/skupinu).

Krok č. 2: Po vygenerování voucheru si host v průběhu nejpozději 48 hodin vybere a zarezervuje na stejném portálu ze zapojených ubytovacích kapacit a proklikem se dostane na rezervační systém ubytovatele. Zde si svůj pobyt do 48 hodin zarezervuje s tím, že uvede voucher do této rezervace. Ubytovací kapacita v administračním prostředí portálu potvrdí přijetí voucheru a tímto krokem dojde ke spárování vygenerovaného voucheru s konkrétním ubytováním. Host následně ze systému obdrží emailové potvrzení spárování. Pokud ke spárování neproběhne do 48 hodin, je voucher neplatný a je vrácen zpět do oběhu.

Krok č. 3: Host vyčerpá ubytovací služby a při závěrečném vyúčtování je mu z platby odečtena sleva 30 %, maximálně 300 Kč/osoba/noc. Součástí slevy nejsou stravovací či jiné služby čerpané během pobytu.

Jihočeský kraj prostřednictvím JCCR uzavírá smlouvu prostřednictvím turistické oblasti přímo s konkrétní ubytovací kapacitou, které se nachází v Jihočeském kraji. Smlouvu je možné uzavřít na provozovnu, nikoliv na IČ (jeden provozovatel bude moct žádat o podporu až na 4 své provozovny). Po podpisu smlouvy s danou ubytovací kapacitou, zřídí produktový manažer TO pro každou ubytovací kapacitu vlastní přístup do administrace webu leto.jiznicechy.cz. V této administraci hotel bude párovat vouchery s konkrétními hosty. Každé ubytovací zařízení bude předkládat k proplacení vouchery v max. hodnotě 150 000 Kč. Párování voucherů probíhá pod stejným účtem jako vydávání slevovvých poukazů na atraktivity. K párování voucherů také vznikne instruktážní video.

Sumarizace a rychlé odkazy:
Webové stránky kampaně (pro veřejnost)
Odkaz na administraci systému
Souhrn informací
Instruktážní video k výdeji slevových poukazů
Instruktážní video pro ubytovatele - uplatnění slevového voucheru
Leták do ubytování - informace o nabídce slevových poukazů (vstupné)
Leták - informace o 30% slevě na ubytování
Smlouva s ubytovatelem  - k doplnění údajů ubytovatele
Příloha č. 1 ke Smlouvě s ubytovatelem (metodický pokyn)
Vzor faktura
Formulář pro přístupové údaje ubytovatele do systému
Grafika Podzim v jižních Čechách

 

 

https:/www.traditionrolex.com/42