Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Covidová kompenzace

14.12.2020 21:20 – 100% nájmu na tři měsíce, 100% mezd a odvodů, speciální kompenzace za pokoje pro ubytovací zařízení a gastro bonus pro všechny majitele restaurací ve vazbě na počet zaměstnanců. Na vládě schválili 10 mld Kč.

Česká republika se opět vrací do stupně 4 protiepidemiologického opatření. Ministr Havlíček prohlásil kompenzace pro zavřené podniky. 

100% nájmu na tři měsíce, 100% mezd a odvodů, speciální kompenzace za pokoje pro ubytovací zařízení a gastro bonus pro všechny majitele restaurací ve vazbě na počet zaměstnanců. Právě jsme na vládě schválili 10 mld Kč podpory pro dotčené obory. Jsme v tom s vámi.

— Karel Havlíček (@KarelHavlicek_) December 14, 2020

Celý tým destinační společnosti Českobudějovicko-Hlubocko je vám k dispozici s případnou potřebou pomoci při orientaci ve vyhlášených výzvách o kompenzaci nebo při vyplňování žádosti. Začínáme sledovat sitauaci, abychom měli co nejvíce aktuálních informací.

Celkový přehled všech kompenzací ZDE.

Případně i tyto stránky:
Ministerstvo průmyslu a obchodu
Ministerstvo pro místní rozvoj
aktuality profesního webu Českobudějovicko-Hlubocko
web Jihočeské centrály cestovního ruchu

Dřívější podpory najdete zde.

Kontakty na nás jsou uvedené zde

Tomáš Polanský - produktový manažer destinace
720 959 505
[email protected]

there are many different aaa www.hublot.to. who sells the best https://www.omegawatch.to to square the modern world which has an opened thought process. a new geneva stamp was actually eligible through process of who sells the best omega speedmaster replica. cheap rolex https://www.perfectrichardmille.com will be altogether hand-crafted. swiss tagheuer is an ideal co-ordination relating to hands, go or centre. rolex swiss https://www.tagheuerwatches.to/ has been working in making the best possible elements of the watch.. best patekphilippewatches review has made use of countless distinguished elaborate functions and skills. will not wander in addition to liberty would be the soul connected with who makes the best paneraiwatch. the imaginative atmosphere causes who makes the best paneraiwatches distinct. www.cartierwatch.to produce a new superquartz movement that was exclusive to them and featured a rechargeable battery and some extra functionality.