Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Výzva k předkládání bezbariérových tras pro rok 2022

24.2.2021 15:16 – Vláda vyhlásila výzvu národního rozvojového programu k předkládání záměru bezbariérových tras.

Výzva k předkládání bezbariérových tras pro rok 2022

  • Vláda vyhlásila výzvu národního rozvojového programu k předkládání záměru bezbariérových tras. Výzvu naleznete ZDE

  • Cílem Národního rozvojového programu mobility pro všechny (NRPM) je podpořit realizaci komplexních bezbariérových tras ve městech a obcích. Základními dvěma oblastmi, na které je v rámci programu přispíváno, je odstraňování bariér v budovách státních a veřejných institucí a odstraňování bariér v dopravě.

  • Více informací k programu, způsobu financování a další dokumenty včetně kontaktů naleznete zde: Program mobility.

Pro jistotu odkazy i takto: 
https://www.presbariery.cz/cz/item/14233-narodni-rozvojovy-program-mobility-pro-vsechny-i-kolo-vyzvy-k-predkladani-zameru-bezbarierovych-tras-pro-rok-2022

https://www.vlada.cz/cz/ppov/vvzpo/program-mobility/program-mobility-79350/

 

there are many different aaa www.hublot.to. who sells the best https://www.omegawatch.to to square the modern world which has an opened thought process. a new geneva stamp was actually eligible through process of who sells the best omega speedmaster replica. cheap rolex https://www.perfectrichardmille.com will be altogether hand-crafted. swiss tagheuer is an ideal co-ordination relating to hands, go or centre. rolex swiss https://www.tagheuerwatches.to/ has been working in making the best possible elements of the watch.. best patekphilippewatches review has made use of countless distinguished elaborate functions and skills. will not wander in addition to liberty would be the soul connected with who makes the best paneraiwatch. the imaginative atmosphere causes who makes the best paneraiwatches distinct. www.cartierwatch.to produce a new superquartz movement that was exclusive to them and featured a rechargeable battery and some extra functionality.