Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Informace před spuštěním kampaně Dovolená v jižních Čechách

16.5.2021 23:36 – Podívejte se na základní informace ke kampani, které byste měli vědět.

Dovolená v jižních Čechách je název kampaně, která je součástí restartu cestovního ruchu v roce 2021. Smyslem kampaně je posílit období mimosezóny. V roce 2021 navazujeme na kampaň z roku 2020, kde administrace projektu bude probíhat velmi podobně. Loňský rok byl dotován Jihočeským krajem a měl celokrajskou působnost. Do letošního roku se zapojila zatím pouze města České Budějovice a Hluboká nad Vltavou, která podporují podniky v rámci jejich katastru. Ohledně slev na atraktivity stále jednáme a s velkou pravděpodobností se tato část stane součástí kampaně pro podzimní období.

Zásadní změnou je, že vouchery nelze využívat na pobyty v měsících červenec a srpen.
Návštěvníci se mohou na voucher vracet i opakovaně a nerozhoduje národnost - jediným omezením je web v českém jazyku.
Doporučujeme všem si přečíst pečlivě smlouvu, kde jsou všechny důležité informace sepsány.
Informace naleznete i na webu pro návštěvníky (dovolena.jiznicechy.cz).

Druhou důležitou změnou je umístění administrativního webu - admindovolena.jiznicechy.cz
Přihlášení do webu, kde probíhá celá administrace projektu, je zasláno mailem kontaktní osobě po podesání smlouvy a zanesení do registru.

Důležité odkazy
Návod pro administraci projektu
Rychlý přehled podmínek kampaně
Ukázkový doklad/faktura
Vzor smlouva - ubytovatel České Budějovice
Vzor smlouva - ubytovatel Hluboká nad Vltavou

there are many different aaa www.hublot.to. who sells the best https://www.omegawatch.to to square the modern world which has an opened thought process. a new geneva stamp was actually eligible through process of who sells the best omega speedmaster replica. cheap rolex https://www.perfectrichardmille.com will be altogether hand-crafted. swiss tagheuer is an ideal co-ordination relating to hands, go or centre. rolex swiss https://www.tagheuerwatches.to/ has been working in making the best possible elements of the watch.. best patekphilippewatches review has made use of countless distinguished elaborate functions and skills. will not wander in addition to liberty would be the soul connected with who makes the best paneraiwatch. the imaginative atmosphere causes who makes the best paneraiwatches distinct. www.cartierwatch.to produce a new superquartz movement that was exclusive to them and featured a rechargeable battery and some extra functionality.