Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Czechtourism - příjem eventových žádostí 2022

3.11.2021 20:31 – Česká centrála cestovního ruchu otevře příjem žádostí pro kulturní, sportovní, gastronomické či společenské eventy, které mají silný potenciál pro cestovní ruch.

Vážení žadatelé/partneři,

žádat o partnerskou spolupráci je možné podat ZDE v termínu:

4. 11. 2021 od 18.00 do 4. 12. 2021 do 18.00

Kritéria hodnotícího formuláře zohledňují mimo jiné návštěvnost akce, či její unikátnost, mediální zásah plánovaných marketingových aktivit, počet domácích i zahraničních návštěvníků, nabízené obsahové materiály a jejich využití pro prezentaci ČR a jejích regionů.

Úspěšným vyplněním a odesláním hodnotícího formuláře nevzniká žadateli vůči agentuře Czechtourism nárok na uzavření spolupráce ani jakéhokoliv plnění z tohoto vyplývající.

Agentura Czechtourism neposkytuje dotace, či jinou podporu, ale v rámci eventové spolupráce nakupuje mediální prostor a marketingové plnění spojené s eventem, vedoucí k podpoře cestovního ruchu a budování značky Česká republika.

Všem žadatelům doporučujeme řádně si přečíst Metodiku hodnocení, kde jsou popsány priority spolupráce, cíle a požadované formy spolupráce. Počet vybíraných eventů a systém hodnocení, maximálních alokací a jejich výpočet je popsán taktéž v Metodice hodnocení, dostupné na zadost.czechtourism.cz.

Plánovaný rozpočet pro eventovou spolupráci v roce 2022 je ve výši 30.000.000,- Kč vč. DPH. Zahájení eventové spolupráce je závislé na poskytnutí finančních prostředků nad rámec řádného rozpočtu agentury CzechTourism od zřizovatele agentury CzechTourism.

Kontaktní osoba:
Lukáš Bajer
[email protected]

there are many different aaa www.hublot.to. who sells the best https://www.omegawatch.to to square the modern world which has an opened thought process. a new geneva stamp was actually eligible through process of who sells the best omega speedmaster replica. cheap rolex https://www.perfectrichardmille.com will be altogether hand-crafted. swiss tagheuer is an ideal co-ordination relating to hands, go or centre. rolex swiss https://www.tagheuerwatches.to/ has been working in making the best possible elements of the watch.. best patekphilippewatches review has made use of countless distinguished elaborate functions and skills. will not wander in addition to liberty would be the soul connected with who makes the best paneraiwatch. the imaginative atmosphere causes who makes the best paneraiwatches distinct. www.cartierwatch.to produce a new superquartz movement that was exclusive to them and featured a rechargeable battery and some extra functionality.