Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Stěžejní B2B akce - Czech Republic Travel Trade Day

21.1.2022 10:17 – Czech Republic Travel Trade Day je úspěšnou platformou pro obchodní jednání českých podnikatelů, regionů a dalších subjektů aktivních v oblasti cestovního ruchu s mezinárodními nákupčími. 


CzechTourism tento incomingový workshop pořádá pravidelně každý rok již od roku 2016, s výjimkou let 2020 a 2021, kdy situace ohledně COVID -19 neumožnila workshopové setkání uskutečnit. B2B workshopy s nákupčími, kteří přijíždějí na  pozvání agentury CzechTourism z celého světa, probíhájí formou předem sjednaných schůzek.

Druhá část Travel Trade Day je věnována přímé spolupráci českých podnikatelů, regionů a partnerů s řediteli jednotlivých zahraničních zastoupení (představení nových produktů a jejich možností pro zahraniční trhy, vzájemná synergie v podnikání cestovního ruchu).

Akce s významnou mezinárodní účastí sleduje dva hlavní cíle: přispět k rozvoji obchodních aktivit českých podnikatelů a propagovat bohatou turistickou nabídku ČR, TTD se proto každý rok soustředí na jiný region.

Detail k akci zde.