Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

SPORTOVNĚ RELAXAČNÍ AREÁL – LETNÍ NOVINKY V PŮJČOVNĚ

2.7.2018 14:40 – Projížďka na loďce, nebo výlet na elektrokolech? Vyzkoušet paddleboard? Ukažte hostům na nové zážitky! Pokud preferují aktivní odpočinek, ať zavítejí do půjčovny v areálu Hluboká nad Vltavou– stačí si vybrat z široké nabídky sportovního vybavení.

Součástí sportovně relaxačního areálu na Hluboké nad Vltavou je půjčovna, v níž jsou k dispozici kolečkové brusle, koloběžky, elektrokola, skútr Vespa nebo třeba paddleboardy. Díky tomuto vybavení si můžete užít skvělý den a aktivně strávit čas v příjemném prostředí.

A kde najdete sportovně relaxační areál? Na konci cyklostezky, která spojuje České Budějovice a Hlubokou nad Vltavou, se nachází areál, který nabízí nejen zázemí pro rodinný den, ale je i příhodným místem pro naplánování firemní akce či tip na neotřelý výlet. Areál s výbornou dostupností je oblíbenou lokalitou pro děti i dospělé. Najdete zde velkou škálu aktivit, jako je třeba Adrenalin park, Adventure minigolf nebo Špuntárium pro nejmenší návštěvníky. 

Na místě se můžete i občerstvit a doplnit tak energii, kterou vynaložíte na sportovní aktivity. Součástí areálu je i restaurace, kde můžete ochutnat nejen oblíbené grilované speciality. Nově otevřený koktejlový bar má v nabídce typické letní koktejly. Pokud stojíte o vícedenní výlet, ubytování hostelového typu nabízí moderní pokoje, kde můžete přespat a další den pokračovat v objevování okolí.

Na webu areálu najdete vše, co půjčovna nabízí včetně ceníku a otevírací doby. Těšíme se na Vás!

www.areal-hluboka.cz