Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Pozvánka na setkání subjektů cestovního ruchu

11.11.2019 09:17 – Pravidelné setkání subjektů cestovního ruchu turistické oblasti Budějovicko proběhne 27.11.2019 v Českých Budějovicích.

Vážení přátelé, 

rád bych vás tímto pozval na tradiční podzimní setkání subjektů cestovního ruchu, které proběhne na stejném místě jako loňský rok v termínu 27.11.2019 - B. Němcové 2 (přízemí bývalé budovy ČEVAK) v čase 15:00 - 17:00.
-> detail akce
-> mapa 

Dále zasílám nabídku vzdělávacích programů společnosti Travelbakers. Na naše vzdělávání se můžete těšit opět v prvním kvartálu roku 2020.

Interpretace v cestovním ruchu a kultuře
Jak najít a dobře naformulovat sdělení, které návštěvníky osloví? Jaká forma interpretace (expozice, průvodce, naučná stezka, letáček, hledačka, atd.) je vhodná pro vaši organizaci?  Příklady z ČR i zahraničí a metodické cvičení
Více info zde http://bit.ly/InterpretaceCR

Nové metody a postupy v cestovním ruchu
Odlište se od konkurence a naučte se pracovat s novými metodami v cestovním ruchu a kultuře. Jak používat metodu HCD nebo lean canvas? Jak testovat vaše produkty a nápady? Jak využít behaviorální marketing v cestovním ruchu?
Více info zde - http://bit.ly/NoveMetody

Grafika v cestovním ruchu a kultuře
V dnešní době je poptávka po grafice každodenní činností. Na workshopu vás za pomocí programu Canva naučíme, jak jednoduše udělat plakát, leták, grafiku a to v kvalitě jako pravý grafik
Více info zde - http://bit.ly/GrafikaVCR

Akce, slavnosti, festivaly
Dobrou akci navštíví nejenom mnoho lidí, ale je i ekonomicky soběstačná. Jak ušetřit na produkci nebo marketingu? Jak se odlišit a zvýšit návštěvnost?Jak využívat nové marketingové nástroje a jak zjistit, které nástroje nefunguji?
Více info zde - http://bit.ly/AkceVCR

there are many different aaa www.hublot.to. who sells the best https://www.omegawatch.to to square the modern world which has an opened thought process. a new geneva stamp was actually eligible through process of who sells the best omega speedmaster replica. cheap rolex https://www.perfectrichardmille.com will be altogether hand-crafted. swiss tagheuer is an ideal co-ordination relating to hands, go or centre. rolex swiss https://www.tagheuerwatches.to/ has been working in making the best possible elements of the watch.. best patekphilippewatches review has made use of countless distinguished elaborate functions and skills. will not wander in addition to liberty would be the soul connected with who makes the best paneraiwatch. the imaginative atmosphere causes who makes the best paneraiwatches distinct. www.cartierwatch.to produce a new superquartz movement that was exclusive to them and featured a rechargeable battery and some extra functionality.