Menu
Manažer oblasti: +420 720 959 505
Zpět na výpis

Pozvánka na setkání subjektů cestovního ruchu

11.11.2019 09:17 – Pravidelné setkání subjektů cestovního ruchu turistické oblasti Budějovicko proběhne 27.11.2019 v Českých Budějovicích.

Vážení přátelé, 

rád bych vás tímto pozval na tradiční podzimní setkání subjektů cestovního ruchu, které proběhne na stejném místě jako loňský rok v termínu 27.11.2019 - B. Němcové 2 (přízemí bývalé budovy ČEVAK) v čase 15:00 - 17:00.
-> detail akce
-> mapa 

Dále zasílám nabídku vzdělávacích programů společnosti Travelbakers. Na naše vzdělávání se můžete těšit opět v prvním kvartálu roku 2020.

Interpretace v cestovním ruchu a kultuře
Jak najít a dobře naformulovat sdělení, které návštěvníky osloví? Jaká forma interpretace (expozice, průvodce, naučná stezka, letáček, hledačka, atd.) je vhodná pro vaši organizaci?  Příklady z ČR i zahraničí a metodické cvičení
Více info zde http://bit.ly/InterpretaceCR

Nové metody a postupy v cestovním ruchu
Odlište se od konkurence a naučte se pracovat s novými metodami v cestovním ruchu a kultuře. Jak používat metodu HCD nebo lean canvas? Jak testovat vaše produkty a nápady? Jak využít behaviorální marketing v cestovním ruchu?
Více info zde - http://bit.ly/NoveMetody

Grafika v cestovním ruchu a kultuře
V dnešní době je poptávka po grafice každodenní činností. Na workshopu vás za pomocí programu Canva naučíme, jak jednoduše udělat plakát, leták, grafiku a to v kvalitě jako pravý grafik
Více info zde - http://bit.ly/GrafikaVCR

Akce, slavnosti, festivaly
Dobrou akci navštíví nejenom mnoho lidí, ale je i ekonomicky soběstačná. Jak ušetřit na produkci nebo marketingu? Jak se odlišit a zvýšit návštěvnost?Jak využívat nové marketingové nástroje a jak zjistit, které nástroje nefunguji?
Více info zde - http://bit.ly/AkceVCR